Üzleti troll horoszkóp 2015-re!

Lássuk, mi vár az üzleti világ szereplőire 2015-ben! Üzleti horoszkóp 2015-re! (ha az önérzeted nagyobb, mint a humorérzéked, ne olvass tovább) Vízöntő: a vízöntők 2015-ben nem fogják semmire vinni. Nem azért, mert inkompetensek az üzleti élethez, hanem mert állandóan csak nyafogni tudnak. Ők

5 SEO lecke vállalkozóknak

A SEO (keresőoptimalizálás) tartalmi jelentése tudod mi? Senkinek a weboldala nem lehet … Előrébb, mint az én … Oldalam. 🙂 Ma még a legtöbb cégnek nincs weboldal (tényleg ez a helyzet), ám eljő hamarosan az idő, amikor vagy kinyitják az internet kapuit

Szilveszteri idézetek: ezekkel köszöntsd az Újévet!

Szilveszteri Idézetek Neked és a Barátaidnak 2015-re! Ha megkérdeznéd, mi az új évi fogadalmam, azt mondanám: Megtudni, ki vagyok.  – Cyril Cusack Néha túl sokat inni az éppen elég! – Mark Twain És most következzék az Újév! Tele olyan dolgokkal, amikre még

SEO trendek 2015 – 5 megoldás, amivel nem lősz mellé keresőoptimalizálásban!

SEO (keresőoptimalizálás) 2015-ös irányvonalairól gondoltam írni az év utolsó posztjai között egy rövidet, mégiscsak ez a terület, amit a legjobban szeretek az internetes vevőszerzés szegmensében. Nagyon érdekes lesz a 2015-ös év: az olcsó, filléres SEO megoldások mellett a blackhat (fekete kalapos, manipulálós, trükközős)

Mibe fektessem a pénzem 2015-ben?

2015-ös befektetési tippekről nemrég publikáltam már két hasznos írást: >> 50 Befektetési elv 2015-re! >> Aranyba ne fektess 2015-ben! Most egy újabb poszt következik, két nemzetközi szakértő óva intését tolmácsolva. Mibe fektessem a pénzem 2015-ben? Egy kis kijózanítás: komolyabb pénzt csinálni 2015-ben nehezebb, mint

Munkaszüneti napok 2015: ezeken a napokon leszel szabadságon!

Munkaszüneti napokban (Ünnepnapokban) a 2015-ös esztendő sem fog szűkölködni minden dolgozó szerencséjére. A nemzetgazdasági miniszter által kiadott rendelet alapján 2015-ben négynapos hétvégéből 3 lesz (összesen 7 hosszú hétvége lesz). Január 1. – 2015 mindjárt egy hosszú hétvégével fog indulni: január elseje ugyanis csütörtökre esik,  így

50 Befektetési tanács 2015-re! Tippek, elvek, miheztartás!

Elvek, tippek, szemléletmódok befektetőknek, és befektetni vágyóknak 2015-re! Soha ne fektess be olyan üzletbe, amit nem értesz. Mindig hosszú távra fektess be. Nem számít, hogy mekkora ász vagy, a nagy dolgok időbe telnek. A gyerekek sem egy hónapra születnek meg, kilenc hónap

7 dolog, amiért a cégednek jövőre sem lesz semmivel se jobb!

2014 végén vagyunk, itt az ideje a nagy évértékelésnek. Őszinte leszek: nekünk a 2014-es év több üzleti tapasztalatot hozott, mint a megelőző pár év összesen. Egy fejlesztéssel sikerült megjelennünk a nemzetközi piacon, csapatot építettünk, ahol minden csapattag egyenlő, nincs alá- és fölérendeltségi viszony,